FMR Janusz Lisicki

Kontakt

LISICKI SP. Z O.O.

ul. Wałowska 2,
96-200 Rawa Mazowiecka

+48 (46) 814 66 58

NIP: 835-161-62-39
REGON: 521349512
Rejestr: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000957391, wysokość kapitału zakładowego: 1.000.000,00 zł.

  • Polski
  • Deutsch
  • English
  • Русский
logo

Transport w kraju i zagranicą

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Pełny asortyment części zamiennych

Nasze Produkty

Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

Maszyny Sadownicze

Maszyny Sadownicze

Maszyny Komunalne

Maszyny Komunalne

O Firmie

W 1995 r. widząc zapotrzebowanie na rynku na grupę maszyn rolniczych, firma Lisicki wyprodukowała pierwszy model kosiarki rotacyjnej, na który uzyskała certyfikat uprawniający do oznaczania swoich wyrobów znakiem bezpieczeństwa.

Ten krok pozwolił na rozbudowę zakładu poprzez inwestycje w nowe wyposażenie oraz rozszerzenie profilu produkcji o bardziej zaawansowane maszyny rolnicze oraz sadownicze. W swojej ofercie firma Lisicki posiada kilkadziesiąt rodzajów maszyn dostosowanych do indywidualnych wymogów klienta. Wysoką jakość i niezawodność urządzeń gwarantuje nowoczesny park maszynowy.

Dysponujemy własną lakiernią proszkową, dzięki czemu nasze wyroby posiadają wysokiej klasy powłokę malarską odporną na korozję, co podnosi trwałość i estetykę. Firma zapewnia transport maszyn na terenie całego kraju oraz za granicę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,a także pełny asortyment części zamiennych.

Znaczna częśćprodukowanych maszyn trafia na eksport do takich krajów, jak Niemcy, Słowacja, Rumunia, Litwa, Serbia.