FMR Janusz Lisicki

Kontakt

LISICKI SP. Z O.O.

ul. Wałowska 2,
96-200 Rawa Mazowiecka

+48 (46) 814 66 58

NIP: 835-161-62-39
REGON: 521349512
Rejestr: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000957391, wysokość kapitału zakładowego: 1.000.000,00 zł.

  • Polski
  • Deutsch
  • English
  • Русский

O NAS

W 1995 r. widząc zapotrzebowanie na rynku na grupę maszyn rolniczych, firma Lisicki wyprodukowała pierwszy model kosiarki rotacyjnej, na który uzyskała certyfikat uprawniający do oznaczania swoich wyrobów znakiem bezpieczeństwa. Ten krok pozwolił na rozbudowę zakładu poprzez inwestycje w nowe wyposażenie oraz rozszerzenie profilu produkcji o bardziej zaawansowane maszyny rolnicze oraz sadownicze.

W swojej ofercie firma Lisicki posiada kilkadziesiąt rodzajów maszyn dostosowanych do indywidualnych wymogów klienta. Wysoką jakość i niezawodność urządzeń gwarantuje nowoczesny park maszynowy. Dysponujemy własną lakiernią proszkową, dzięki czemu nasze wyroby posiadają wysokiej klasy powłokę malarską odporną na korozję, co podnosi trwałość i estetykę.

Firma zapewnia transport maszyn na terenie całego kraju oraz za granicę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,a także pełny asortyment części zamiennych. Znaczna częśćprodukowanych maszyn trafia na eksport do takich krajów, jak Niemcy, Słowacja, Rumunia, Litwa, Serbia.

Maszyny Rolnicze

Oferujemy najlepsze rozwiązania w rolnictwie i produkcji najlepszej klasy maszyn rolniczych. Naszym celem jest ulepszanie rynku technologii rolnej wprowadzając na niego sprawdzone produkty wysokiej klasy. Każdy z naszych produktów, począwszy od rozsiewacza nawozów, a skończywszy na kosiarce rotacyjnej, to maszyny rolnicze z gwarancją najwyższej jakości dla każdego rodzaju gospodarstwa rolnego.

Maszyny Sadownicze

Oferowane przez nas maszyny do pracy w sadzie zostały stworzone z myślą o Państwa komforcie pracy. Nasze produkty, jak kombajn do zbioru porzeczek i aronii, kosiarki sadownicze czy bijakowe, wymiatarki do gałęzi, platformy sadownicze i wiele innych, to zaawansowane technologicznie urządzenia.

Nasze maszyny sadowniczezostały opracowane przez doświadczonych inżynierów konstruktorów, których celem była produkcja maszyn niezawodnych, funkcjonalnych oraz bezpiecznych. Jeżeli zatem poszukujecie Państwo kombajnu do zbioru porzeczek i aronii, kosiarki sadowniczej czy innych maszyn ułatwiających Państwa pracę, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagających oczekiwań, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Maszyny Komunalne

Już od ponad 10 lat firma Lisicki wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które na celu mają zwiększenie wydajności w każdym gospodarstwie rolnym, a także bezpieczeństwa na drogach w okresie zimowym.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozsiewacze nawozów sypkich, wózki wyładownicze oraz pługi do odśnieżania. Wysoka wydajność, lekka konstrukcja, precyzyjna równomierność rozsiewu to najważniejsze cechy, jakimi charakteryzują się nasze nowoczesne rozsiewacze nawozów mineralnych. Również nasze pługi do odśnieżania ulic, parkingów czy autostrad, jak i wózki wyładowcze, to wyroby o wysokiej jakości, wytrzymałości oraz precyzyjnym wykonaniu.